Toz Açıçı

 

Rita

 


TR:Rita Toz Saç Açıcı saçı yıpratmadan 7 tona kadar açar.Çabuk ve etkin sonuçlar verir.Toz içermeyen özel formülü sayesinde çevreye ve işlemi uygulayan kişinin sağlığına zarar vermez,maske takmayı gerektirmez.Paketten ürün alınırken uçmaz ve kolay karıştırılır.

Hazırlama:Rita Toz Saç açıcı’yı metal olmayan bir kaba koyunuz ve gereken miktarda Rita Oksidasyon Kremi ile kremsi kıvama gelene kadar karıştırınız.Orta seviyede renk açma işlemi için %6 (20 V ),ileri seviyede renk açma işlemi için %12 (40 V) Rita Oksidasyon Kremi ile karıştırınız.

Kullanım Şekli:Hazırlamış olduğunuz Rita Toz Saç Açıcı karışımını saçın eşit parçalara ayırdığınız bölümlerine bir fırça yardımıyla sürünüz. İlk açma işlemi için Rita Toz Saç açıcı’yı diplerden 2-3 cm bırakarak saça uygulayınız.Daha önce açma işlemi görmüş saça ise saçın en koyu yerlerinden başlayarak dipten uca doğru uygulayınız.İstenilen açıklığa göre 30-40 dakika bekleyiniz.,İstenilen açıklık elde edilince saçı önce ılık su ile durulayıp,daha sonra uygun bir şampuan ile yıkayınız.

Uyarılar ve Önlemler: Rita Toz Saç açıcı’yı yıkanmamış,kuru saç üzerine uygulayınız.uygun eldiven kullanınız.Perhidrol kullanmayınız.Persülfatlar içerir. Ürünün yüz ve gözlerle temas etmesini önleyiniz.Temas etmesi halinde derhal durulayınız.Isı ve ışıktan uzak tutunuz.Ürünü açıldıktan sonra 1 yıl içinde tüketiniz.Alerjik reaksiyona neden olabilir.Uygulama yapmadan önce mutlaka gerekli cilt testini yapınız.Testten sonra deride kızarıklık,yanma gibi reaksiyonlar görülürse Rita Toz Saç Açıcı’yı uygulamayınız.Kaş ve kirpiklerde uygulama yapmayınız.Çocuklara uygulamayınız ve çocukların erişiminden uzak tutunuz.

T-WEB